Отборът на Лариса измъкна равенство 0:0 в гостуването си на

...

Лариса взе точка като гост с човек по-малко

Отборът на Лариса измъкна тъждество 0:0 в гостуването си на ПАС Янина от 25-ия кръг на шампионата на Гърция. Гостите обаче не престават да не могат да разчитат на трайно контузения Христофор Хубчев.

Никой от двата тима не съумя да откри правилния път към гола и срещата приключи без попадения и без победител. Лариса пък игра последните 16 минути с човек по-мало, откакто нападателят Марко Нунич получи втори жълт и червен картон в 74-ата минута.

Така ПАС Янина продължава с отрицателната си серия от 7 следващи мача без победа, като това бе трето следващо реми. Отборът заема 13-ата позиция в класирането с 23 точки. Лариса пък се намира удобно в средата на класирането на 8-ото място с 30 точки в актива си.