Отборът на Кливланд Кавалиърс допусна четвърта поредна загуба в НБА,

...

Индиана нанесе четвърта поредна загуба на Кливланд

Отборът на Кливланд Кавалиърс позволи четвърта поредна загуба в НБА, откакто бе надвит от Индиана Пейсърс вкъщи със 107:124. Преди дуела в "Куикън Лоунс Арина" Леброн Джеймс и съотборниците му организираха изключителна среща, с цел да обсъдят проблемите си на паркета, само че тя явно не е дала резултат, откакто вицешампионите още веднъж бяха доста неуверени в отбрана.

Кливланд водеше с 69:68 в третата част, само че по-късно играчите на Индиана вкараха четири следващи тройки и не погледнаха повече обратно. Пейсърс приключиха мача с общо 16 сполучливи стрелби от далечно разстояние от 26 опита. Леброн бе най-резултатен за Кавалиърс с 33 точки и 11 асистенции, а Квеин Лав добави 13 точки и 13 битки. За спечелилите с най-вече точки се регистрира Тадиъс Йънг - 26, Дарън Колисън осъществя 25, Виктор Оладипо - 23, а Домантас Сабонис се регистрира с 15 точки и 12 битки. Отборът на Кливланд към този момент е с актив от 3 победи и 5 загуби, до момента в който Индиана има 5 триумфа и 3 провали. /БГНЕС
Източник: bgnes.com