Отборът на Казахстан спечели убедително с 4:0 над гостуващия Сан

...

Казахстан очаквано разгроми Сан Марино

Отборът на Казахстан завоюва безапелационно с 4:0 над гостуващия Сан Марино в евроквалификация от група “I”. Гостите удържаха ремито съвсем до самия завършек на първото полувреме. В добавеното време на първата част Куат откри резултата. Финалното изкривяване пристигна в средата на втората част с два бързи гола. В 62-ата влезлият преди четири минути Федин удвои, възползвайки се от дълго подаване. В 66-ата Суюмбайев имаше време да овладее и да насочи в мрежата за 3:0. В 79-ата Исламхан вкара за крайния резултат с удар от 25 метра. Казахстан запоса втора победа в групата, изравнявайки по точки втори Русия, който е с мач по-малко. Сан Марино е на дъното с нула точки и голова разлика 0:20. ЕВРО 2020 4 кръг, вторник 11 юни  Казакстан 4:0краен резулат  Сан Марино