Отборът на Казахстан очаквано капитулира при домакинството си на традиционно

...

Белгия няма спирка, вкара 30-ия си гол в квалификациите

Отборът на Казахстан предстоящо капитулира при семейството си на обичайно безапелационния в квалификационните стадии за огромни шампионати отбор на Белгия.

" Червените дяволи " се отличиха с поредна безгрешна изява, стигайки до триумф с 2:0 надалеч от вкъщи.
 Снимка 447454
Източник:

Точни за спечелилите в квалификацията за Евро 2020 бяха Мичи Батшуай и Тома Мюние, разписали се през всяко от полувремената.
 Белгия опустоши Сан Марино с 9:0 в европейска подготовка
Очаквано: Белгия прегази Сан Марино и е сигурен участник на Евро 2020

" Червените дяволи " вкараха " единствено " девет гола на най-слабия отбор в група I

Инициативата бе изцяло в краката на звездите на гостуващия отбор, като беше единствено въпрос на време те да открият резултата. След това пък единствената въпросителна касаеше евентуалната разлика в маркираните попадения сред двете единайсеторки.

Батшуай даде преднина на тима си след 21 минути игра, като засече безгрешно центриране от фланга в наказателното поле.

Отново нападателят можеше да удвои преимуществото на отбора си, само че при втория му опит точността му изневери.

След 53 минути игра един от дейните по цялата дължина на терена състезатели Еден Азар сервира топката пред номер 15 - Мюние, който удвои преимуществото на белгийците.
 Снимка 447452
Източник:

Нова смяна в резултата не беше записана и Белгия продължава с успехите в Група " I " от квалификациите за Евро 2020.

До момента съставът няма позволено даже тъждество, като головата разлика е показателна за класата на " алените дяволи " - 30:1.