Отборът на "Кариана" направи боево 1:1 като гост на първенеца

...

Кариана измъкна точка като гост на Царско село, интригата в дъното остава до края

Отборът на "Кариана " направи боево 1:1 като посетител на първенеца на Втора лига "Царско село ", като и двата гола паднаха при започване на мача.
Домакините откриха резултата посредством Антонио Георгиев в 6-та мин. С шестия си гол за сезона централният бранител на карианци Николай Дичев изравни в 10-та мин. Голмайсторът на царистите удари греда, същото стори и Реян Даскалов след почивката.
Със извоюваната точка отборът от монтанското село Ерден излезе на 13-то място във краткотрайното класиране, от което измести "Пирин " (Благоевград). Двата тима имат по 28 точки. С една по-малко е "Несебър ", а към този момент изпадналият "Добруджа " (Добрич) има 21 т. Така интригата в дъното ще се резервира и до последния ХХХ кръг, който ще се играе на 23 май, четвъртък. В него "Кариана " приема "Поморие ", "Пирин " е хазаин на дубъла на "Лудогорец ", а "Несебър " среща на личен терен "Монтана ".

"Царско село " (София) – "Кариана " (Ерден) 1:1

"Царско село ": Мартин Димитров, Веселин Минев-кап., Йордан Минев, Божидар Кацаров, Реян Даскалов, Антонио Георгиев, Борислав Балджийски, Владимир Семерджиев, Атанас Кабов, Емануил Манев, Георги Минчев. Треньор: Никола Спасов.
"Кариана ": Павел Станев, Ангел Цолов, Георги Илиев, Стоян Предев, Николай Дичев, Владимир Мичев-кап., Лионел Матадос, Красимир Илиев, Димитър Георгиев, Цветомир Тодоров, Ангел Бастунов. Треньор: Веселин Великов.

Голмайстори: 1:0 Антонио Георгиев (6), 1:1 Николай Дичев (10).

Главен арбитър: Димитър Желязков.
Асистенти: Димитър Димитров, Калин Киров.

Стадион: „ Царско село”-100 фенове.
Източник: bulnews.bg