Отборът на "Кариана" (Ерден) допусна първа загуба, от както бе

...

Кариана загуби с 0:2 от Локомотив/ГО/ в Ерден

Отборът на "Кариана " (Ерден) позволи първа загуба, от както бе стихотворец от треньора Веселин Великов. В последна среща от VIII-тия кръг на шампионата на Втора лига новакът бе надигран вкъщи с 0:2 от "Локомотив " (Горна Оряховица).
За цяло първо полувреме домакините не насочиха нито един рисков удар в очертанията на вратата. Гостите поведоха в 12-та мин. посредством Ивайло Тодоров, който се разписа с глава след центриране от фаул на Красен Трифонов.
След почивката картината не се промени, само че карианци пропуснаха златен късмет да изравнят в 79-та мин. Тогава удар на Цветомир Тодоров срещна напречната греда. В първата минута на добавеното време Тихомир Кънев се отскубна от бранителите на Кариана и майстрорски трансферира вратаря Павел Станев.

"Кариана " (Ерден) - "Локомотив " (Горна Оряховица) 0:2

"Кариана ":Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Цветко Иванов, Деян Иванов, Николай Николов, Янислав Иванов, Цветомир Тодоров, Ивелин Илиев, Евгени Игнатов-кап., Ангел Бастубов. Тренор: Веселин Великов.
"Локомотив ":Симеон Симеонов, Иво Харизанов, Мартин Сандов, Мартин Николов, Тихомир Трифонов, Иван Пенев, Ивайло Тодоров, Димитър Юруков, Красен Трифонов-кап., Йордан Йорданов, Петър Чалъков. Треньор: Марин Байчев.
Голмайстори:0:1 Ивайло Тодоров (12), 0:2 Тихомир Кънев (90+1).
Главен арбитър:Петър Кузев.
Асистенти:Мартин Мачев, Даниел Йорданов.
Стадион: „ Кариана”-400 фенове.
Източник: bulnews.bg