Отборът на Каляри отново разочарова своите фенове. Тимът от остров

...

В Каляри си посипаха главите с пепел

Отборът на Каляри още веднъж разочарова своите почитатели. Тимът от остров Сардиния позволи трагичен поврат, откакто водеше с 2:0 против Дженоа до 60-ата минута на мача, само че след това "грифоните “ означиха 3 попадения за 30 минути и завоюваха срещата. Слабото начало на сезона за „ сардинци “ продължава и Леонардо Семпличи сигурно ще би трябвало да търси решения на проблемите, в случай че не желае тимът му рано-рано да се замеси в борбата за оцеляване. Бившият ментор на СПАЛ бе извънредно отчаян след тежкото проваляне на неговия отбор, само че искрено съобщи, че играчите могат да се сърдят само на себе си. „ Не бива да губим сходни мачове. Това е изключителна тежка и мъчителна загуба за нас. Да водим с два гола половин час преди края на мача, и след това да загубим, в действителност е огромен удар. Сами би трябвало да си вадим поуките, тъй като сходно държание е неприемливо. Загубихме дуел, който умерено можеше да спечелим. Щастлив съм, че трансферният прозорец затвори и ще мога да работя умерено с момчетата, само че ние съществено би трябвало да променим отношението си. Все отново позитивното е, че сезонът е още в много ранна фаза и занапред ще имаме задоволително време да се изправим. Разочарованието ми е голямо и желая по най-бързия метод да забравим случилото се “, приключи Семпличи.