Отборът на Испания демонстрира страховита форма под ръководството на своя

...

Ла Фурия попиля Уелс насред Кардиф

Отборът на Испания показва страховита форма под управлението на своя селекционер Луис Енрике. Тази вчер " фуриите " се развихриха в Уелс, където съкрушиха домакините с безапелационното 1:4 в конролна среща. Пако Алкасер пък трансферира головата си серия и в националния отбор, откакто блесна с две попадения.

Проверката стартира с минута безмълвие, в памет на починалите при наводненията в Майорка.

Снимка 383173
Източник:

Испанците потеглиха стремително, като до паузата към този момент водеха с класическа преднина.

Начало на шоуто в Кардиф постави Пако Алкасер. Звездата на Борусия (Дортмунд) матира Уейн Хенеси с съвършен удар в горния десен ъгъл. Малко по-късно, в 19-ата минута, Серхи Рамос осъществя следващо попадение в своята кариера, откакто се оказа непокрит при центриране от фаул на Саул Нигес и с глава не остави никакви шансове на уелския пазач.

Селекцията на Райън Гигс продължи да прави непредизвикани неточности, като от следващата такава се възползва Алкасер, отбелязал своя втори гол в мача.

След почивката Испания продължи да бъде по-добрият отбор, макар направените пет смени. Това си пролича и в 74-ата минута, когато съкрушаващия четвърти гол беше маркиран от Марк Бартра. Защитникът на Бетис беше позициониран съвършено след осъществяване на корнер, насочвайки елегантно с глава към незащитения ъгъл на Хенеси.

Снимка 383172
Източник:

Унижението за домакините от Уелс можеше да бъде и по-голямо, само че гол на Яго Аспас бе анулиран, а сериозен пропуск направи Родриго Морено в 87-ата минута.

Все отново " драконите " откриха сили да осъществят почетно попадение, което беше дело на Сам Воукс.

Аржентина победи Ирак в контролна среща
Аржентина вкара единствено четири гола на храбрите иракчани

" Гаучосите " с победа под управлението на Лионел Скалони

УЕЛС - ИСПАНИЯ 1:4

0:1 Алкасер (8 " ), 0:2 Рамос (19 " ), 0:3 Алкасер (29 " ), 0:4 Бартра (74 " ), 1:4 Воукс (89 " )

СТАДИОН : " Принсипалити ", Кардиф

СЪДИЯ : Антъни Тейлър

УЕЛС : Хенеси, Дейвис, Уилямс, Гънтър, Джон, Ампаду, Алън, Робъртс, Рамзи, Уилсън, Воукс (резерви: Дейвис, Уорд, Брукс, Честър, Кинг, Лоурънс, Ричардс, Робъртс, Рондън, Смит, Томас, Уудбърн)

ИСПАНИЯ : Де Хеа, Аспиликуета, Албиол, Рамос, Гая, Саул, Родриго, Себайос, Сусо, Мората, Алкасер (резерви: Кепа, Пау Лопес, Алкантара, Алонсо, Асенсио, Аспас, Бартра, Бускетс, Начо, Родриго Морено, Ото, Коке)