Отборът на Интер победи Милан в митичното ''Дерби дела Мадонина''

...

Интер победи Милан в Дерби дела Мадонина

Отборът на Интер победи Милан в митичното ''Дерби каузи Мадонина'' с 2:0 в огромния конфликт от 4-ия кръг на италианската Серия А. Попаденията в актива на ''нерадзурите “ пристигнаха след голове на Марсело Брозович в 49-ата минута и Ромелу Лукаку в 78-ата минута.

По този метод Интер записа своята четвърта победа от четири мача през актуалната акция, с което продължава своя надвит марш под управлението на Антонио Конте. Милан пък продължава с неуверените си изяви от началото на този сезон, записвайки своята втора загуба от общо четири срещи.

Крайният резултат 2:0 в интерес на Интер беше най-малкото, с което Милан можеше да си тръгне от ''Сан Сиро'' довечера. ''Нерадзурите'' владееха самодейността, притискаха противника през съвсем целия дуел и безусловно справедливо стигнаха до двете си попадения.
Източник: fakti.bg