Отборът на Интер Маями победи гостуващия Реал Солт Лейк с

...

Меси и Суарес с асистенции за победата на Интер Маями

Отборът на Интер Маями победи гостуващия Реал Солт Лейк с 2:0 в първия мач от новия сезон в Мейджър лийг сокър (МЛС).

В 39-ата минута Робърт Тейлър откри резултата след пас на Лионел Меси. В края на второто полувреме парагвайският халф Диего Гомес удвои преднината на домакините след асистенция на дебютиралия за отбора от Флорида уругваец Луис Суарес.

Съсобственикът на Интер Маями Дейвид Бекъм следи дуела от трибинуте, а преди мача показа публично Суарес и му връчи фланелката с номер 9..

Меси сподели страхотна форма и беше покрай това да се разпише. След негово осъществяване на директен свободен удар топката беше изчистена от голлинията, а също така той уцели гредата непосредствено от корнер, преди да направи асистенция за попадението на Робърт Тейлър.

36-годишният аржентинец получи прегръдка на полувремето от артиста Уил Смит - една от звездите, присъстващи на актуализирания " Чейс Стейдиъм ".
Източник: lupa.bg