Отборът на Интер допусна поредна издънка след рестарта на италианското

...

Интер с нова издънка в Серия А

Отборът на Интер позволи поредна издънка след рестарта на италианското състезание, допускайки загуба с 1:2 против Болоня в домашен мач от 30-тия кръг в Серия А.

" Нерадзурите " държаха нещата под надзор през първото полувреме, като това се отрази и на цифровото изражение на резултата. След бърза контраофанзива Лаутаро Мартинес получи чудесно центриране, само че мощния му удар с глава срещна страничния дирек на вратата на гостите. При добавката въпреки всичко нямаше по какъв начин да сбърка сътрудникът му Ромелу Лукаку за 1:0.

През втората част нещата за Болоня станаха още по-лоши, откакто Роберто Сориано си изкара пряк червен картон в 57-та минута. Пет минути по-късно Интер получи късмет да поведе с 2:0, само че Мартинес пропусна от бялата точка.
Източник: fakti.bg