Отборът на Хетафе разби с 4:0 гостуващия Леванте при проливен

...

Хетафе се развихри след почивката в дъждовна вечер

Отборът на Хетафе разруши с 4:0 гостуващия Леванте при пороен дъжд в мадридското предградие. Леандро Кабрера (54), Хорхе Молина (60 - дузпа), Анхел Родригес (67) и Тимор (78) зарадваха публиката на “Колисеум Алфонсо Перес”.

Първото полувреме беше равностойно с малко голови обстановки. Мокрият терен затрудни двата тима, които рядко създаваха рискове. Неманя Максимович и Оскар Дуарте пропуснаха най-хубавите благоприятни условия до почивката. След почивката домакините раздраха своя противник. В 55-ата минута Леандро Кабрера откри резултата с глава, изтърван при корнер. В 60-ата Хорхе Молина удвои от дузпа за нарушаване против себе си. В 67-ата Анхел Родригес осъществя с глава на втора греда след центриране от ъглов удар. В 77-ата Тимор означи атрактивно попадение от директен свободен удар, стреляйки под стената за крайното 4:0. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 15 кръг, неделя 1 декември  Хетафе 4:0краен резулат  Леванте