Отборът на Хебър (Пазарджик) отпадна от Купата на Аматрьорската лига,

...

Хебър отпадна от Миньор за Купата на Аматьорската лига

Отборът на Хебър (Пазарджик) отпадна от Купата на Аматрьорската лига, откакто отсъпипа с 2:0 на Миньор (Перник) в среща, играна в Долна баня. Наставникът на отбора от Пазарджик Николай Митов заложи на много пробен състав, в който бяха включени много юноши.

Миньорци бяха по-добрият тим на терена както физически, по този начин и тактически. Още в 12-ата минута перничани поведоха в резултата с прекрасен удар. През второто полувреме „ жълто-черните “ вкараха и втори гол в 60-ата минута.

В събота двата тима излизат още веднъж един против различен в мач от Югозападна трета лига, като този път мачът ще е на стадион „ Георги Бенковски “ в Пазарджик, а интригата там ще бъде още по-интерестна, защото Хебър ще търси наложителна победа, с цел да задържи първото си място.