Отборът на Хъдърсфийлд допусна тежка домакинска загуба от Уест Хем

Отборът на Хъдърсфийлд допусна тежка домакинска загуба от Уест Хем ...

Хъдърсфийлд усети силата на „чуковете“.

Отборът на Хъдърсфийлд допусна тежка домакинска загуба от Уест Хем Юнайтед. „Чуковете“ от Лондон се наложиха с изразителното 4:1 на стадион „Джон Смитс“ и записаха едва шестия си успех от началото на кампанията в Англия.

Марк Нобъл откри за лондончани в 25-ата минута, но малко преди почивката домакините изравниха чрез Джо Лолей. През втората част обаче, Уест Хем не остави никакво съмнение в превъзходството си и след голове на Марко Арнаутович и два на Мануел Лансини, узакони успеха си.

В същото време последният Суонси спечели една от редките си точки в Премиършип на негостоприемния „Сейнт Джеймсис Парк“. „Лебедите“ повдоха в резултата, но точката за Нюкасъл спечели Хоселу, вкарвайки в 68-ата минута.