Отборът на Grey Goose продължава да побеждава всичко по пътя

...

Няма кой да спре сивите гъски във Втора лига на МФЛ-Варна! TNT с много важна победа

Отборът на Grey Goose продължава да побеждава всичко по пътя си в шампионата на Втора лига от МФЛ-Варна. След мачовете от шестия кръг " Сивите гъски " не престават да са с цялостен актив, откакто биха с 3:1 МФК Ботев-18. " Канарчетата съумяха да поведат посредством Стилиян Тръпков още във втората минута, само че водачът направи цялостен поврат до почивката. Станислав Ников изравни в 9-ата мин., а Тони Атанасов повиши на 2:1 в 18-ата. Минута преди края Кристиян Събев реши всичко в дуела с трети гол за своя отбор.

МФК TNT взе извънредно значима победа над MFC Pulse с 4:2. Преди тази среща двата отбора бяха без загуба, заемайки второто и третото място с еднакъв брой точки - по 13. " Динамитите " дръпнаха с 2:0 до 7-ата мин. след точни попадения на Деян Стоянов и Диян Начев. Играчите на MFC Pulse не се стреснаха и още до почивката стигнаха до тъждество, откакто Александър Димитров (13`) и Теодор Иванов (19`) се разписаха в противниковата мрежа. Християн Хараламбиев в 26-ата и Петър Добрев в 34-ата мин. донесоха извънредно скъпата победа на TNT, който и след този кръг е на две точки от първото място.
Сони-М се изкачи на четвъртата позиция във краткотрайната таблица след триумф с 4:3 над FC INTERSTARS. Тимът дръпна с 4:0 като три от головете вкара Йордан Николов още през първото полувреме - в 5-ата, 13-ата и 19-ата мин., а Симеон Тодоров осъществя четвъртия в 25-ата. " Звездите " демонстрираха, че не са боксова круша, само че събуждането им пристигна прекомерно късно. Те вкараха три попадения, само че едвам в последните четири минути. Точни бяха Веселин Тотев, Тодор Дилов и Иван Славов. Освен успеха, Сони-М има още един мотив за тържество след този кръг. С хеттрика си Йордан Николов излезе еднолично на върха при голмайсторите с 11 попадения - с две повече от Цанко Иванов и Стефан Николов от Grey Goose.
Втора победа в шампионата записа АФК Албион, като тя бе много безапелационна - с 6:1 над АФК Абсолют. Ивайло Янков направи 2:0 за своите с голове в 5-ата и 10-ата мин., а в 14-ата Здравко Василев понижи, като при този резултат приключи първото полувреме. През втората част " островитяните " се развихриха и вкараха четири безответни попадения - посредством Антон Балев (25`, 33`), Алексей Войков (35`) и Веселин Илиев (37`).
МФК Владислав дочака първата си победа в шампионата, и то каква - с 6:1 над МФК Хищници в дербито на дъното. Цели четири гола за своя отбор вкара Емил Исаев, който се разписа в 7-ата, 11-ата, 25-ата и 37-ата мин. Галин Киров в 9-ата и Андрей Андреев в 40-ата осъществиха другите две попадения за своите. За Хищниците прецизен бе Живко Динков, който в 14-ата мин. направи 1:3.