Отборът на Фейрензе продължава с отчайващото си представяне в Премейра

...

Нова загуба за Стивън Петков и Фейрензе в Португалия

Отборът на Фейрензе продължава с отчайващото си показване в Премейра лига на Португалия. Тимът позволи 6-а поредна загуба и общо 12-и мача без триумф във всички шампионати, откакто падна с 1:3 в семейството си на Морейрензе от 23-ия кръг. Цял мач за домакините записа българският нападател Стивън Петков.

Гостите поведоха с три гола след точни попадения на Чикиньо в 1-ата, Арсенио в 43-ата и още веднъж Чикиньо в 46-ата минута.

В 53-ата минута Брисеньо върна един гол за Фейрензе, само че това бе всичко, което домакините съумяха да сторят в този мач.

След тази загуба Фейрензе остава на дъното на класирането с едвам 14 извоювани точки и все по-сигурно наподобява, че отборът ще се сбогува с елита през лятото. Морейрензе пък се изкачи до 5-ата позиция с 41 точки.