Отборът на Дюделанж извоюва успех с 4:3 като гост на

...

Спиращ дъха трилър в Никозия, Дюделанж взе победата

Отборът на Дюделанж извоюва триумф с 4:3 като посетител на Апоел (Никозия) в среща от група “А” на Лига Европа. Синани вкара две попадения за люксембурския отбор в 36-ата и 51-вата минути. Домакините се върнаха в играта по мълниеносен метод с три гола за четири минути. Павлович понижи в 54-ата, Де Винсенти изравни в 56-ата от дузпа, а още веднъж Павлович се разписа за 3:2 в интерес на отбора от Кипър. Щолц и Синани още веднъж усмихнаха почитателите на Дюделанж с попадения в 72-рата и 82-рата минути. Фаворит в групата е Севиля, който завоюва с 3:0 против Карабах. АПОЕЛ Никозия - Дюделанж 3:4 0:1 Синани (36)
0:2 Синани (51)
1:2 Павлович (54)
2:2 Де Винсенти (56 - дузпа)
3:2 Павлович (58)
3:3 - Щолц (72) 3:4 - Синани (82)
Лига Европа 1 кръг, четвъртък 19 септември  АПОЕЛ Никозия 3:4краен резулат  Ф91 Дюделанж