Отборът на Дунав записа победа с 2:0 над Ботев (Враца)

...

Дунав писа двойка на Ботев в контрола

Отборът на Дунав записа победа с 2:0 над Ботев (Враца) в контрола, която се игра през днешния ден на стадион " Христо Ботев ".

Головете бяха дело на Мухамаду Н " Диайе и Свилен Щерев.

Валери Божинов титуляр в контролата на Ботев (Враца) с Дунав (Русе)
Божинов титуляр в контролата на Ботев (Вр) с Дунав

Началото на инспекцията ще бъде обещано в 14:00 часа

Резултатът беше открит в 35-ата минута, когато Щерев пусна прекрасен извеждащ пас към Н`Диайе, а той с доста компактен удар изпрати топката около вратаря за 1:0. Само четири минути по-късно, " драконите " повишиха на 2:0. Васев центрира от корнер, а Щерев засече кълбото от воле и го вкара в мрежата.

Стартов състав на Дунав: Филип Димитров, Александър Исаевски, Петър Патев, Георги Динков, Самуел Инкоом, Христо Попадийн, Диян Димов - к., Божидар Васев, Свилен Щерев, Мухамаду Н " Диайе и Ахмед Ахмедов.

Смени: Станислав Антонов, Емин Ахмед, Мартин Ковачев, Красимир Станоев, Драгош Фиртулеску, Киосисис.