Отборът на Добруджа, управляван от Емил Киров, оглави временното класиране

...

Добруджа поведе в WINBET е-футбол лига

Отборът на Добруджа, ръководен от Емил Киров, оглави краткотрайното класиране на WINBET e-футбол лига, откакто досега завоюва 5 от шестте си мача в топ 14 на шампионата, а в шестия приключи наедно. Последните два триумфа на отбора от Добрич бяха излъчени нощес по Sportal TV. Първият дуел опълчи Добруджа на Берое, ръководен от Спас Желязков. Емил Киров взе успеха след попадения на Карадайъ (32 мин.) и Цачев (43 мин.) през първото полувреме. Двата тима стигнаха и до конфликти на терена, само че се разминаха единствено с предизвестия от виртуалния арбитър. Старозагорският отбор имаше няколко положителни благоприятни условия да осъществя гол, които пропусна и резултатът 2:0 се резервира до последния съдийски сигнал.

Във вторият ефирен мач от WINBET e-футбол лига Добруджа на Емил Киров се изправи против Йоан Бауренски с Литекс. Домакините поведоха в 17-ата минута след центриране и удар с глава на Карадайъ. Малко по-късно Почански (29 мин.) удвои резултата. До края на срещата двамата противници демонстрираха добра тактическа игра, само че не съумяха да отбележат повече голове.

WINBET е-футбол лига се провежда от „ Спортс Мениджмънт България “ и се излъчва извънредно от Sportal TV всеки работен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за шампионата бихте могли да откриете на уеб страницата efootball.bg.