Отборът на Дженоа нанесе втора загуба на Фиорентина от началото

...

Дженоа нанесе втора загуба на Фиорентина

Отборът на Дженоа нанесе втора загуба на Фиорентина от началото на сезона, откакто победи вкъщи " Луиджи Ферарис " на с 2:1 в среща от втория кръг на Серия А. Попаденията за домакините означиха Кристиан Запата (11) с глава и Кристиан Куаме (65). За гостите почетно се разписа Ерик Пулгар в 76-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушаване против привлечения от Интер Енрике Далбер.

Очакванията за зрелищен мач се оправдаха изцяло. В първия кръг Дженоа направи 3:3 против Рома, до момента в който " виолетовите " отстъпиха с 3:4 пред Наполи.
Гостите от Флоренция играха доста интензивно и на няколко пъти тормозиха съществено защитата на домакините, само че нямаха късмет.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Серия А 2 кръг, неделя 1 септември  Дженоа 2:1краен резулат  Фиорентина