Отборът на Динамо Москва постигна първа победа за сезона в

...

Динамо Москва с първа победа за сезона, бивш левскар с гол и асистенция

Отборът на Динамо Москва реализира първа победа за сезона в съветската Премиер лига, откакто разгроми вкъщи с 3:0 Уфа в дуел от 4-ия кръг. Гостите удържаха двете нули на таблото до 63-ата минута, когато нападателят на столичани Кирил Панченко получи превъзходен пас от миналия и през Левски бразилец Жоазиньо и без подготовка прати топката в долния ъгъл на вратата. Динамо стигна до втори гол в 84-ата минута, когато резултатът беше подсилен от Евгений Луценко, а крайното 3:0 фиксира Жоазиньо, за който това беше дебют с фланелката на Димамо Москва. Така столичани събраха шест точки и вървят на шесто място във краткотрайното класиране, до момента в който Уфа има 4-и и е 10-и. В идващия кръг и двата отбора имат сложни противници. Динамо гостува на Спартак, а Уфа приема Зенит Санкт Петербург. Снимка: Чемпионат Премиер Лига 4 кръг, понеделник 20 август  Динамо Москва 3:0краен резулат  Уфа