Отборът на Девня 2005 победи Овеч (Провадия) с 2:1 в

...

Треньорът на Девня влезе в игра и обърна мача

Отборът на Девня 2005 победи Овеч (Провадия) с 2:1 в мач от осмия кръг на „ А ” регионална група за мъже в кв. „ Повеляново ”. За триумфа с голяма заслуга е играещият треньор на домакините Николай Кателиев.

Той влезе в игра при започване на второто полувреме при 0:1 и още с първото си допиране вкара хубав гол, с който сложи началото на обрата. Малко по-късно Николай взе участие и в офанзивата за второто попадение на своите, осъществено от Денис Куцаров. По традиция мощни изяви на вратата на девненци пък имаше Пламен Иванов-Тигъра.

Така Девня 2005 събра 16 точки и се изкачи на второ място. Лидер с 18 пункта и мач повече е Черноморец (Чернево), който надигра Бозвелийско с 4:3 вкъщи. Трети с 15 точки и два мача по-малко е Тополи 2010, а четвъртото място заема Ботев (Брестак) – 14 точки.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg