Отборът на Черноморец (Балчик) записа първа победа през настоящия сезон.

...

Геша и компания с първа победа, тръгнаха си с трите точки от Разград

Отборът на Черноморец (Балчик) записа първа победа през сегашния сезон. В финален дуел от четвъртия кръг на Втора професионална лига отборът от Белия град надигра с 2:0 като посетител дубъла на Лудогорец.

Футболистите на Георги Иванов взеха решение всичко още през първия четвърт час, когато в границите на единствено 180 секунди - сред 11-ата и 14-ата минута, матираха “орлите”. Първо се разписа Цветан Илиев, а незабавно по-късно резултатът повиши капитанът Генади Луго.

Със събраните 5 точки Черноморец се измъкна от дъното и към този момент е осми в класирането. Играчите на Радослав Здравков пък позволиха трета загуба от началото на акцията и остават на 13-о място със единствено 3 точки в актива си.

Лудогорец 2 - Черноморец (Балчик) 0:2
0:1 Илиев 11'
0:2 Луго 14'

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

ПРОГРАМАТА НА ЛУДОГОРЕЦ 2

ПРОГРАМАТА НА ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК)

ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ВЪВ ВТОРА ЛИГА ТУК!

ГОЛМАЙСТОРИТЕ ВЪВ ВТОРА ЛИГА ТУК! Втора лига 4 кръг, понеделник 20 август  Лудогорец 2 0:2краен резулат  Черноморец (Балчик)