Отборът на Черноморец (Балчик) стигна до обрат при домакинството си

...

Черноморец обърна Струмска слава след почивката

Отборът на Черноморец (Балчик) стигна до поврат при семейството си на Струмска популярност в мач от 11-ия кръг на Втора лига. Гостите от Радомир поведоха в резултата през първата част. Борислав Николов откри в 17-ата минута. Веднага след подновяването на играта обаче домакините постановиха напън и стигнаха до равнене. Румен Касабов направи 1:1 в 47-ата. В идващите минути Черноморец продължи да е по-актвният отбор и в последна сметка Тодор Паланков донесе триумфа цялостния поврат в 77-ата минута.

В класирането Черноморец събра 15 точки и към този момент заема седма позиция. Струмска популярност пък продължава да е без триумф в последните си седем мача и към този момент на 12-о място със също толкоз точки.