Отборът на Черно море завърши 1:1 при гостуването си на

...

Черно море изпусна две точки при гостуването на Монтана в Елитната група U19

Отборът на Черно море приключи 1:1 при гостуването си на Монтана в мач от 7-ия кръг на Елитната група до 19 години. “Моряците ” поведоха в резултата в 10-ата минута посредством Паоло Пасков, а до почивката пропуснаха няколко положителни обстановки за втори гол.

Домакините изравниха в 60-ата минута след отдалечен удар, а Велислав Василев на два пъти пропусна самичък против вратаря. Същото направи и Радослав Златев, който можеше да донесе успеха на варненци, само че не съумя да осъществя.

Още от мача с Левски “моряците ” са с кадрови проблеми и по други аргументи отборът пътува за Монтана с 16 футболисти. В 20-ата минута Павел Георгиев напусна терена наложително, които още повече повлия на играта на тима в тази среща.

Въпреки изгубените две точки Черно море остава водач в класирането с еднакъв точков актив с отбора на Берое и Левски, само че отборът на Мартин Христов е с по-добра голова разлика.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Кристиан Парашкевов, Даниел Стоянов, Росен Стефанов, Мердин Адем, Калин Георгиев, Павел Георгиев (20-Светослав Николов), Радослав Златев, Велислав Василев, Мартин Милушев, Паоло Пасков.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!