Отборът на Черно море завърши 1:1 при домакинството си на

...

Черно море върти 1:1 с Лудогорец в Елитната до 17 години

Отборът на Черно море приключи 1:1 при семейството си на Лудогорец в мач от 13-ия кръг на Елитната група до 17 години.

``

Гостите от Разград откриха резултата в 12-ата минута, откакто техен състезател бе изведен самичък против вратаря и осъществя за 1:0. Варненци съумяха да се върнат бързо в мача. В 22-ата минута Николай Златев центрира от статично състояние, а Тони Иванов вкара за 1:1.

През втората част “моряците ” на Тодор Каменов сътвориха няколко положителни офанзиви и следващи разбърквания в наказателното поле на противника, само че не можаха да завършат с удар. Николай Златев и Пресиян Михайлов също имаха своите шансове, които пропуснаха, а изстрел на Петър Иванов бе избавен от вратаря в края на срещата.

Лудогорец пък сътвориха най-чистото си състояние в мача при започване на второто полувреме, само че стражът Денислав Жеков избави.

В идващият кръг Черно море гостува на ЦСКА. Срещата е на24 ноември, неделя от 13 часа.

СНИМКИ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!

Съставът на Черно море:  Денислав Жеков, Берк Джевдет, Наско Янков, Димитър Колимечков, Александър Иванов, Теодор Тотев (60-Петър Иванов), Берк Бейхан (75-Денислав Славов), Тони Иванов, Николай Златев, Марин Петков, Пресиян Михайлов.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!