Отборът на Черно море записа загуба с 2:3 от Виторул

...

Черно море загуби от Виторул в Румъня

Отборът на Черно море записа загуба с 2:3 от Виторул (Констанца) в контролна среща, играна в Овидеу, Румъния. Както е известно, Виторул е водач в шампионата на северната ни съседка.

Илиан Илиев стартира с Миодраг Митрович на вратата, а пред него двойка централни бранители бяха Даниел Димов и Мирослав Енчев. На десния бек бе Цветомир Панов, а отляво – Фахд. В средата на терена си партнираха Патрик Андраде и новото попълнение Мехди Букаси. На лявото крило оперираше Аристот Ндонгала, а отдясно Илиан Илиев-Младши. На върха на офанзивата бе Родриго, а зад него Дани Кики.

Черно море можеше да открие резултата в 13-ата минута. Цветомир Панов центрира отдясно в наказателното поле, където Даниел Димов стреля с крайник в напречната греда. Веднага по-късно домакините съумяха да осъществят за 1:0. В 17-ата минута Аристот Ндонгала получи пас от Родриго в наказателното поле, финтира вратаря и вкара за 1:1. До края на първата част домакините имаха по-опасни положения пред вратата на Миодраг Митрович, само че не съумяха да осъществят. Варненци пък имаха обстановки, които обаче не съумяха да завършат по най-хубавия метод.

През втората част в игра за Черно море се появиха много юноши от школата на отбора. В 85-ата минута Мирослав Енчев получи втори жълт картон и напусна играта. Минута по-късно последва много пресилено присъждане на основния рефер.

Димитриос Хантакиас влезе в единоборство със противник в наказателното поле, само че игра с топката, а нападателят на Виторул падна много артистично, но съдията свири дузпа, която бе превърната в гол за 2:1.

В 90-ата минута след центриране на Мехди Букаси топката рикошира в тялото на защитник на румънците и влетя в мрежата за 2:2. В даденото 4-минутно продължение Виторул стигна до триумфа след контраофанзива.

Съставът на Черно море:  Миодраг Митрович (86-Стефан Петков), Мирослав Енчев, Даниел Димов (46-Стефан Станчев), Цветомир Панов (46-Димитриос Хантакиас), Фахд (82-Мердин Адем), Патрик Андраде (46-Емил Янчев), Мехди Букаси, Илиан Илиев (82-Павел Георгиев), Аристоте Ндонгала (69-Велислав Василев), Дани Кики (86Мартин Милушев), Родриго (46-Лъчезар Йорданов).

Снимки вижте ТУК

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!