Отборът на Черно море записа втора победа в Елитната група

...

С човек по-малко Черно море удари класически Локо Пд при U19

Отборът на Черно море записа втора победа в Елитната група до 19 години. " Моряците " на Мартин Христов надиграха с типичен триумф - 3:0 отбора на Локо Пловдив на стадион " Корабостроител " под Аспаруховия мост. През целия дуел варненци диктуваха събитията на терена и справедливо записаха нови три точки към актива си, макар че бяха с човек по-малко близо 65 минути.

Черно море откри резултата в 18-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушаване против Радослав Златев. Точен от бялата точка бе Мартин Милушев. В 21-вата минута Радослав Златев и защитник на гостите се сблъскаха глава в глава, след което и двамата бяха закарани в боница. 28-ата минута пряк червен картон получи Паоло Пасков за удар без топка. През първата част пропуски направиха Паоло Пасков и Николай Златев, а Тони Иванов не съумя да вкара от отлична обстановка в последната минута на първата част.

В 55-ата минута Златин Станков бе фаулиран в наказателното поле след независим рейд, а Николай Златев трансформира отсъдената дузпа в гол за 2:0. В 70-ата минута Тони Иванов повиши на 3:0 след самостоятелен пробив.
Източник: fakti.bg