Отборът на Черно море записа важна победа с 1:0 над

...

Черно море отново победи Левски

Отборът на Черно море записа значима победа с 1:0 над Левски на стадион " Тича " във Варна. " Моряците " се постановиха над противника си в среща от 15-я кръг на Първа лига.
По този метод варненци се връщат в топ 6, като за момента изместват Локомотив Пловдив с актива си от 21 точки. " Сините " пък изпуснаха да второто място в класирането, където за момента е ЦСКА. Столичани са с 34 точки, една по-малко от " алените " и Лудогорец, като първенците са и с мач по-малко.
През първата част играчите на Илиан Илиев стигнаха до по този начин значимия мач, а в 11-е на Стоянович имаше съществени проблеми в предни позиции. Кабрал, Обертан, Паулиньо и Костов по този начин и не откриха метод да си взаимодействат, като по-скоро си пречеха пред вратата на гостите. В средата на второто полувреме Кабрал пък бе изгонене след два жълти картона за по-малко от две минути игра.
Всичко за успеха на Черно море над Левски четете в SportLive.bg .
Източник: actualno.com