Отборът на Черно море записа успех на старта на новия

...

Черно море стартира с победа новия сезон в Елитната до 15 години

Отборът на Черно море записа триумф на старта на новия сезон в Елитната група до 15 години. “Моряците ”, водени от Станислав Стоянов, реализираха победа с 2:1 при гостуването на Етър Велико Търново. И трите гола в срещата паднаха през втората част. Преди почивката Радослав Тодоров и Дейвид Луканов пропуснаха да поведат в резултата.

В 42-ата минута Толга Мюрвет центрира от фаул, а Кристиян Евдокиев с глава даде преднина на Черно море. Само 8 по-късно “моряците ” удвоиха задатъка си. Варненци се подхванаха контраофанзива след осъществяване на корнер, а Радослав Петров стреля от към 25 метра. Вратарят на домакините мазета, а при добавката Дейвид Луканов означи втория гол за “моряците ”. В края на срещата Етър върна един гол посредством Пламен Иванов.

В идващия кръг Черно море приема отбора на Национал (София). Мачът е в сряда, 28 август от 10 часа във Варна.

Съставът на Черно море: Сава Дичевски, Александър Попов, Михаил Николаев, Константин Николов, Константин Веселинов, Дейвид Луканов, Пламен Аршев, Николай Костадинов (30-Любомир Найденов, 62-Валентин Калъчев), Толга Мюрвет (50-Кристо Яначков), Кристиян Евдокиев, Радослав Тодоров.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!