Отборът на Черно море записа победа с 5:1 срещу Черноморец

...

Черно море разби Черноморец в контрола

Отборът на Черно море записа победа с 5:1 против Черноморец в контролна среща, играна в Балчик. Двубоят се организира в две полувремена, като през първата част присъединяване взеха всички налични играчи от представителния отбор на " моряците ", оповестява формалният уебсайт на Черно море.
 Илиан Илиев: В българския футбол би трябвало да се вземат съответни ограничения по отношение на ковид

" Дано Славия ни подаде ръка "

През втората играха гениите от школата, които ще показват академията на варненци в Елитната група до 19 години. Първият тим означи два гола през първата част след попадения на новото попълнение Стефан Велев, който се разписа с глава в 6-ата минута след асистенция на Петър Вуцов, и Илиан Илиев-младши в 15-ата минута. Футболистът засече с воле топката от границата на наказателното поле и не остави шансове на стража Павлин Евтимов.

През втората част възпитаниците на Мартин Христов U19 вкараха нови три попадения против направилия много промени тим на Бойко Каменов. Точни за младите гении бяха Радослав Златев на два пъти в 75-та и 87-ма минути и Светослав Николов в 60-та минута. Домакините върнаха един гол в 62-та минута след безредие в наказателното поле.