Отборът на Черно море стартира новия сезон в Елитната група

...

Черно море стартира сезона в Елитната до 19 години с разгром

Отборът на Черно море започва новия сезон в Елитната група до 19 години с разгромна победа.

В среща от първия кръг на шампионата “моряците ”, водени от Мартин Христов, надиграха отбора на Янтра Габрово с 5:0 на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Черно море започва добре срещата и в 25-ата минута съумя да открие резултата. Антоан Вълчев съумя да овладее топката на гърди и с обмислен удар осъществя за 1:0. Десет минути по-късно Денислав Ангелов засече с крайник центриране от корнер и прониза стража на гостите за 2:0.

След почивката още веднъж “моряците ” владееха самодейността и в 55-ата минута и направиха резултата типичен. Данаил Димов означи третото попадение в мача. В 61-вата Денислав Ангелов проби и подаде към Антоан Вълчев, който не сгреши за 4:0. В 85-ата минута след добра композиция сред Александър Георгиев и Тугай Неджет, последният центрира в наказателното поле, където Денислав Ангелов с крайник оформи крайния резултат.

В идващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик. Мачът е в петък, 17 август, от 17,30 часа в Бургас.

Съставът: Иван Дичевски, Виктор Попов, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов (65-Даниел Стоянов), Велислав Василев (48-Александър Георгиев), Данаил Димов (75-Балю Балев), Антоан Вълчев (65-Тугай Неджет), Денислав Ангелов
Източник: petel.bg