Отборът на Черно море се класира на финала за купата

...

Черно море на финал за Купата на БФС

Отборът на Черно море се класира на финала за купата на БФС. Старшата на “моряците ” стигна до последния мач от турнирната конкуренция, откакто в профил отбора на Берое. В първия мач във Варна възпитаниците на Николай Кънчев, приключиха 0:0 със заралии, а реванша през днешния ден в Стара Загора направиха 1:1. Така с гол на непознат терен варненци ще спорят за трофея против Септември (София), който отстрани Левски.

“Моряците ” откриха резултата в 20-ата минута. Антоан Вълчев центрира в наказателното поле, където Виктор Попов с глава осъществя за 1:0. Домакините изравниха от дузпа след почивката, а малко по-късно варненци имаха искания за 11-метров углавен удар за нарушаване против Александър Стефанов.

В 80-ата минута Даниел Димов от пряксвободен удар нацели страничната греда.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Георги Топалов, Йордан Радев, Данаил Димов, Петър Вуцов (90-Даниел Стоянов), Александър Георгиев, Мартин Дичев (80-Велислав Василев), Антоан Вълчев (80-Георги Вълов), Мартин Минчев (60-Тугай Неджет), Александър Стефанов.
Източник: petel.bg