Отборът на Черно море победи юношеската формация на клуба до

...

Черно море победи старшата на клуба в мачле на Младост

Отборът на Черно море победи юношеската групировка на клуба до 19 година в двустранна игра на стадион “Младост ”. Срещата се игра е две полувремена по 30 минути и бе извоювана от представителния отбор на “моряците ” с 2:1.

Сукуна осъществя двете попадения през първата част. В 15-ата минута нападателят на варненци бе изведен самичък против вратаря от Георги Илиев и елегантно осъществя. 10 минути по-късно Сукуна засече с глава центриране отдясно на Ондрей Сукуп за 2:0. След почивката Ивелин Маджаров понижи, останал очи в очи против Емо Михайлов. За мъжете игра младият гений от школата Лъчезар Йорданов.

Спаринга пропуснаха Марек Кузма, Атанас Зехиров, Илия Миланов, които са с травми. Кузма въртя обиколки на стадиона с младия Мартин Минчев, а Зехиров и Миланов упражняваха във фитнеса на “Тича ”.

Съставът на мъжете:  Емо Михайлов, Александър Александров, Илиас Хасани, Стефан Станчев, Ондрей Сукуп, Николай Минков, Антон Огнянов, Орлин Старокин, Георги Илиев, Сукуна, Лъчезар Йорданов.

Съставът на юношите:  Ростислав Маринов (36-Георги Дончев), Виктор Попов, Георги Топалов, Йордан Радев, Мартин Дичев, Влас Михайлов, Петър Вуцов, Александър Стефанов, Александър Георгиев (36-Данаил Димов), Антоан Вълчев, Кристиян Арсовски (36-Ивелин Маджаров).

Снимки вижте ТУК

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg