Отборът на Черно море отстъпи с 1:2 на северномакедонския Академия

...

Черно море загуби от Академия Пандев в проверка

Отборът на Черно море отстъпи с 1:2 на северномакедонския Академия Пандев в контрола, играна в Банско.

Срещата беше белязана от любопитен миг в нейното начало, откакто се оказа, че няма налична съдийска бригада, която да управлява дуела. В последна сметка след закъснение от четвърт час бе взето решение хора от двата щаба да се нагърбят с тази задача.

Никола Шарковски и Георги Георгиев осигуриха удобен задатък на гостите от Северна Македония още до почивката, само че единствено три минути след подновяването на играта варненци имаха отлична опция да понижат пасива си.

За страдание, Матиас Курьор пропусна да се разпише от дузпа, стреляйки над напречната греда.

В идващите минути " моряците " бяха по-активния тим на терена, само че все пак стигнаха до гол чак в 80-та минута, когато прецизен беше Закария Беншаа.

Времето до края обаче се оказа незадоволително за момчетата на Илиан Илиев да стигнат до втори гол и по този начин те позволиха второ следващо проваляне в инспекциите, откакто преди няколко дни отстъпиха и на Локомотив Пд.