Отборът на Бирмингам записа първа победа в последните си седем

...

Бирмингам удари по амбициите на Мидълзбро

Отборът на Бирмингам записа първа победа в последните си седем мача в Чемпиъншип, побеждавайки устремилия се към плейофите отбор на Мидълзбро. Бирмингамци се постановиха с 1:0 като посетител, а победния гол бе дело на Скот Хоган през първата част, когато той засече ниско подаване на Максим Колин.

Минути преди почивката домакините съвсем изравниха резултата. Сам Морси бе доста покрай изравняването, само че неговият удар рикошира в напречната греда, а по-късно и на голлинията преди вратаря на гостите Нийл Етъридж да улови топката.

През втората част домакините доста подвигнаха оборотите и Дънкан Уотмор също имаше превъзходна опция, само че и той не съумя да превземе вратата на Бирмингам.

Победата изкачи отбора на Айтор Каранка на седем точки над зоната на изпадащите най-малко преди да се изиграят и останалите мачове от кръга.

Мидълзбро бе апетитен за любимец в срещата. В предходните си четири мача вкъщи Боро записа четири триумфа, само че през днешния ден Бирмингам сервира изненадата и сграбчи трите точки на „ Ривърсайд”.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `