Отборът на Бетис прекъсна серията от три поредни загуби в

...

Бетис спря слаба серия с реми срещу Еспаньол

Отборът на Бетис прекъсна серията от три следващи загуби в Ла Лига с тъждество 1:1 с Еспаньол в мача от 35-ия кръг. „ Лос Перикитос “ поведоха посредством Серхи Дардер, само че Зухаир Федал изравни и донесе точката на своя отбор.

Така Еспаньол и Бетис се изравниха по точки – 43. Каталунците са на 11-о място, до момента в който Бетис в позиция обратно поради по-слаби индикатори.

Двубоят стартира с напън от страна на Бетис, само че в следствие „ лос перикитос “ изравниха играта и съумяха да поведат. Серхи Дардер овладя пас на Борха Иглесиас в пеналта, след което стреля за 1:0.

След почивката попадение на Борха Иглесиас от гостите не бе зачетено поради маркирана засада.

С напредването на времето Бетис подвигна оборотите, а това даде резултат в четвъртата минута на добавеното време. Селсо комбинира ловко със Зухаир Федал, който оставен непокрит в пеналта оформи крайното 1:1.