Отборът на Берое постигна победа с 2:1 над Локомотив Пловдив

...

Берое победи Локо Пд в контрола, Камбуров наказа „смърфовете”

Отборът на Берое реализира победа с 2:1 над Локомотив Пловдив в другарска среща, играна при 35 градуса температура в град Рила.

Олджай Алиев откри резултата в интерес на Берое в края на първото полувреме. През втората част пловдивчани изравниха от дузпа посредством Димитър Илиев, само че ветеранът Мартин Камбуров реши всичко в срещата в 73-ата минута.

Следващият мач на Локо Пд е против Янтра Габрово.

Съставите на двата тима:

Локомотив Пловдив: Илко Пиргов, Артур Крачун, Олексей Биков, Мартин Паскалев, Бирсент Карагарен, Конър Руан, Емил Янчев, Иван Арамазов, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Георги Минчев (Кристиян Гомис, Иван Махайлов, Париз Умарбаев, Александър Колев, Айвън Ангелов, Александър Иванов, Георги Мавродиев, Зидол Сейменски).

Берое: Генадий Ганев, Михаил Стоянов, Мирослав Енчев, Георги Динков, Александър Василев, Серкан Юсеин, Божидар Пенчев, Илиян Стефанов, Кийлън Лебон, Кукула, Олджай Алиев (Иван Гошев, Мирослав Енчев, Ефе Али, Камен Хаджиев, Христо Митев, Реян Даскалов, Симеон Мечев, Александър Цветков, Мартин Камбуров, Джунейт Али).