Отборът на Берое изненада с 2:0 като гост носителя на

...

Камбуров се развихри срещу Локомотив Пловдив

Отборът на Берое изненада с 2:0 като посетител носителя на Купата на България Локомотив (Пловдив) в третия мач на двата отбора от първата осмица на efbet Лига. И двете попадения бяха дело на неостаряващия Мартин Камбуров, който се разписа на два пъти след почивката. Домакините започнаха в въодушевление след триумфа на финала за Купата, само че умората се оказа прекомерно огромна след почивката и старозагорци се възползваха и нанесоха своя удар.

В началото на мача домакините бяха на крилетe на ентусиазма и постановиха напън над противника. " Смърфовете " сътвориха няколко рискове пред Генадий Ганев, като най-чистата позиция бе пред Доминик Малонга, който бе изтърван от защитата, само че ударът му бе право в ръцете на вратаря.

Постепенно гостите изравниха играта и погледнаха по-смело към вратата на Илко Пиргов, само че само отдалечен удар право в ръцете на стража бе потребността от интервенция. Така или другояче до попадение през първото полувреме не се стигна.
Източник: fakti.bg