Отборът на Белгия си гарантира преди всички участието на Евро

...

Белгия вкара 9 гола и изпревари всички по пътя за Евро 2020

Отборът на Белгия си подсигурява преди всички присъединяване на Евро 2020! Третите в света разгромиха Сан Марино с 9:0 в среща от група “I” и към този момент няма по какъв начин да бъдат изместени от едно от първите две места. За тях това ще са шести европейски финали в историята.

Категоричният триумф против най-слабия противник беше предстоящ, а момчетата на Роберто Мартинес го украсиха с куп голове. Гостите съумяха да опазят мрежата си цели 28 минути, откакто в границите на 17 до края на първата част инкасираха цели шест. Ромелу Лукаку даде звук за головата буря, а след него до края на мача се разписаха още Насер Шадли, отново Лукаку, Тоби Алдервейерелд, Юри Тилеманс, Кристиан Бентеке, 18-годишният Юри Вершарен от дузпа и Тимоти Кастане, а противникът си вкара и един автогол посредством Кристиан Броли. ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ЕВРО 2020 7 кръг, четвъртък 10 октомври  Белгия 9:0краен резулат  Сан Марино