Отборът на Беласица (Петрич) трудно победи с 3:2 Балкан (Ботевград)

...

Първа победа за Беласица при дебюта на Джамбазки

Отборът на Беласица (Петрич) мъчно победи с 3:2 Балкан (Ботевград) в среща от 4-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе първа победа за сезона за " комитите ". А срещата на стадион " Цар Самуил " бе и формален дебют за наставника Атанас Джамбазки. Неговото наказване за една година от БФС изтече на 18-ти август. По подигравка на ориста реферът, който Джамбата удари преди година - Симеон Великов, имаше наряд и за този мач...

Гостите първи поведоха в мача с гол на Владимир Георгиев, само че още до почивката Беласица обърна резултата с голове на Благой Наков от дузпа и Владимир Кабранов. Гостите натиснаха крепко след почивката и в 53-тата минута Кристиян Ковачев изравни, а минути по-късно момчетата на играещия треньор Николай Христозов удариха и греда. Десет минути преди края Васил Божинов вкара победния гол за Бела. В идващия кръг Беласица гостува на Надежда (Доброславци), а Балкан почива поради нечетния брой тимове. Снимки: Иван Йочев, Sportal.bg