Отборът на Байерн Мюнхен не успя да започне с успех

...

Байерн Мюнхен започна сезона с фалстарт, добра се само до равен с Херта

Отборът на Байерн Мюнхен не съумя да стартира с триумф отбраната на купата си в Бундеслигата, завършвайки наедно вкъщи с Херта 2:2 на „ Алианц Арена “късно нощес.
Домакините, които започнаха нова епоха без напусналите Ариен Робен, Франк Рибери и Матс Хумелс, поведоха посредством щатния си голмайстор Роберт Левандовски в 24-та минута, който получи асистенция от Серж Гнабри.
Възпитаниците на Анте Чович, обаче, обърнаха развоя на събитията още до почивката, като единствено в границите на три минути Доди Лукебакио и Марко Груич дадоха задатък на столичани.
Играчите на Нико Ковач възвърнаха равенството след тъкмо час игра, когато още веднъж Левандовски бе в прегръдките на съотборниците си, този път след изпълнена дузпа.
До края на мача Байерн натисна в търсене на крайния триумф, само че по този начин и не съумя да преодолее още веднъж Руне Ярщайн. Така баварците стартираха с тъждество новата акция, а в идващия кръг гостуват на Шалке 04. Херта, от своя страна, приема в къщи Волфсбург.
Още детайлности и ВИДЕО от срещата, можете да видите в sportlive.bg.
Източник: actualno.com