Отборът на Айнтрахт Франкфурт спря серията си от шест поредни

...

Айнтрахт спря тежката серия след успех срещу Волфсбург

Отборът на Айнтрахт Франкфурт спря серията си от шест следващи срещи без триумф в шампионата и записа първа победа в Бундеслига от началото на февруари, откакто надви с 2:1 над Волфсбург на „ Фолксфаген Арена ". Андре Силва откри резултата от дузпа в 27-ата минута, а Кевин Мбабу изравни в 58-ата. „ Орлите " обаче стигнаха до значимата победа посредством Дайчи Камада, който се разписа в 85-ата минута.

Първата рискова обстановка пристигна в 15-ата минута, когато Максимилиан Арнолд извърши доста добре директен свободен удар, само че Кевин Трап мазета. В същия миг прозвуча и сигнал за нарушаване в офанзива на някой от играчите на Волсфсбург, който се бореше за позиция в наказателното поле.

Пети минути по-късно още веднъж Трап се намеси превъзходно, откакто спря мощен удар от 8-9 метра на останалия непокрит Брекало.
Източник: fakti.bg