Отборът на Арда стана част от елита в България на

...

Арда гони първи успех над Левски в Кърджали

Отборът на Арда стана част от елита в България на 29 май 2019 година, когато след гол на Ахмед Осман победи с 1:0 столичния Септември в съдбоносен бараж.

Оттогава кърджалийци са неизменима част от елитната ни група и си сътвориха известност на стабилен отбор. Това, което липсва на кърджалийци обаче е победа вкъщи над някои от грандовете в България - ЦСКА, Левски и Лудогорец, напомня " Тема Спорт ".
 Роналдо легна болен, под въпрос е за Арда

Бразилецът пропусна подготовка на Левски

На " Арена Кърджали " са се изиграли осем мача против тези противници, както и два на " Лаута ", където Арда домакинстваше. В неделя следва посещение на Левски и локалните почитатели се надяват да видят триумф над разтърсения игрово, финансово и управнически столичен гранд.

" Сините " са комфортен противник за кърджалийци, които имат два триумфа над Левски, само че на " Герена ". В Кърджали обаче Арда има две равенства - 1:1 и 0:0, както и загуба на " Лаута " с 1:3. Сега следва четвърти опит на Арда да реализира триумф вкъщи над Левски.