Отборът на Арда Кърджали записа много ценна победа над Берое

...

Берое - Арда 0:1 /репортаж/

Отборът на Арда Кърджали записа доста скъпа победа над Берое в Стара Загора. Гостите се постановиха с 1:0 с помощта на единствения гол на радослав Василев от дузпа в края на първото полувреме. Десет минути преди края на дуела, голмайсторът на домакините направи съдбовен пропуск от бялата точка и лиши своите най-малко от точка.

Това бе първа победа за Арда в шампионата от 30-ти септември насам. Със извоюваните три точки отборът на Стамен Белчев изпревари точно Берое и Черно море в класирането и зае шестото място във краткотрайното нареждане. Берое пък записа втора поредна загуба под управлението на Димитър Димитров.

Във видеото може да видите най-интересните моменти от мача сред Берое и Арда в Стара Загора.