Отборът на Англия постигна много трудна победа на старта на

...

Хари Кейн спаси Англия от провал срещу Тунис

Отборът на Англия реализира доста сложна победа на старта на Световното състезание по футбол 2018 . " Трите лъва " се постановиха над отбора на Тунис с 2:1, а двете попадения за първенците от 1966 година вкара капитанът Хари Кейн.
Таранът на Тотнъм откри през първата част след осъществяване на корнер, при което топката бе изчистена на крайници му. Последва доста глупава демонстрация на Кайл Уокър, която докара до дузпа. Тя бе превърната в изравнително попадение посредством Фержани Саси.
През втората част момчетата на Гарет Саутгейт продължиха да търсят нов гол, който да им донесе трите точки. Всичко вървеше към тъждество, което поради показаното, можеше да се смята за заслужено. Така се стигна и до 91`, когато още веднъж Хари Кейн бе най-съобразителен в наказателното поле при осъществяване на корнер, с цел да донесе първи три точки за отбора си на Мондиал 2018.
Всичко най-интересно от сложната победа на Англия над Тунис, както и попаденията, може да видите в SportLive.bg .
Източник: actualno.com