Отборът на ''Левски'' излезе на второ място в класирането в

...

Левски подчини Берое в Стара Загора и изпревари ЦСКА

Отборът на ''Левски'' излезе на второ място в класирането в efbet Лига, откакто победи отбора на Берое с 2:1 като посетител. В воин за " сините " се трансформира Найджъл Робърта, който се отличи с две попадения. За домакините прецизен бе Мартин Камбуров, за който това бе гол №233 в родния хайлайф.

Благодарение на трите точки Левски се нарежда на второто място във краткотрайното класиране с 53 точки - на 1 от третия ЦСКА. Четвърти е Локомотив (Пловдив) с актив от 50 точки, а Берое е шести с 43 пункта, с които изостава на петия Славия, който има 49 извоювани точки.

Берое сътвори първата по-опасна офанзива пред една от двете порти още във втората минута, когато Алиун Фал откри доста добре Крум Стоянов, само че ударът на последния не съумя да затрудни Милан Миятович, който изигра последния си мач за ''Левски''.
Източник: fakti.bg