БФС обяви програмата до края на първенството
От БФС оповестиха програмата до края на efbet Лига. Вече стана ясно, че финалът за SESAME Купа на България сред ЦСКА и Левски ще се организира на 11 май.
Ето какво написаха от централата:
След среща на ФК от Първа лига с представители на БФС и обстоятелството, че финала на купа България е оповестен при започване на сезон 2021/2022, СТК приема Финала на купа България да се играе на авансово оповестената дата в календара на БФС, както следва:
Купа България край
11.05 /сряда/
ЦСКА София
-
Левски
19.00
Диема спорт
Приема препоръчаната стратегия от 29-ти/3-ти/ до 31-ви/5-ти/ кръг на 1-ва шестица класирани тимове от 1-во до 6-то място на Първа професионална футболна лига, както следва:
XXIX кръг
1-во - 6-то място – 3 кръг
06.05 /петък/
Ботев Пд
-
Лудогорец
15.00
Диема спорт
Черно море
-
Левски
17.30
Диема спорт
ЦСКА - София
-
Славия
20.00
Диема спорт
XXX кръг
1-во - 6-то място – 4 кръг
14.05/събота/
Лудогорец
-
Черно море
18.30
Диема спорт
15.05/неделя/
ЦСКА - София
-
Ботев Пд
17.45
Диема спорт
Славия
-
Левски
20.15
Диема спорт
XXXI кръг
1-во - 6-то място – 5 кръг
21.05/събота/
Ботев Пд
-
Славия
20.00
Диема спорт
Черно море
-
ЦСКА - София
20.00
Диема спорт
Левски
-
Лудогорец
20.00
Диема спорт
Приема препоръчаната стратегия от 30-ти/4-ти/ 32-ри /6-ти/ кръг на тимовете от група „ А “ -от 7-мо до 10-то и група „ Б “ от 11-то до 14-то място в Първа лига, както следва:
XXX кръг
Група „ А “ - 7-мо -10-то място – 4 кръг
07.05 /събота/
Арда Кж
-
Локомотив Пд
17.30
Диема спорт
ЦСКА 1948
-
Берое
19.45
Диема спорт
Група „ Б “ - 11-то -14-то място 4- кръг
08.05 /неделя/
Ботев Вр
-
Локомотив Сф
16.30
Диема спорт
Царско село
-
Пирин Бл
19.00
Диема спорт
XXXI кръг
Група „ А “ - 7-мо -10-то място – 5 кръг
13.05 /петък/
ЦСКА 1948
-
Арда Кж
17.30
Диема спорт
Берое
-
Локомотив Пд
20.00
Диема спорт
Група „ Б “ - 11-то -14-то място 5- кръг
16.05 /понеделник/
Ботев Вр
-
Царско село
17.30
Диема спорт
Локомотив Сф
-
Пирин Бл
20.00
Диема спорт
XXXII кръг
Група „ А “ - 7-мо -10-то място – 6 кръг
20.05 /петък/
Арда Кж
-
Берое
20.00
Диема спорт
Локомотив Пд
-
ЦСКА 1948
20.00
Диема спорт
Група „ Б “ - 11-то -14-то място 5- кръг
22.05 /неделя/
Царско село
-
Локомотив Сф
20.30
Диема спорт
Пирин Бл
-
Ботев Вр
20.30
Диема спорт
Втора лига:
XXXVI кръг
08.05/неделя/
Монтана 1921
-
Струмска популярност
18.00
Миньор Пк
-
Литекс
18.00
Янтра 2019 Гб
-
Добруджа
18.00
Хебър 1918 Пз
Лудогорец ІІ
18.00
09.05/понеделник/
Спортист Своге
-
Септември Сф
17.30
Диема спорт
Ботев Пд II
-
Спартак 1918 Вн
18.00
Созопол
-
ЦСКА 1948 II Сф
18.00
Етър ВТ
-
Марица Пд
20.00
Диема спорт
Септември Сим
3-0
Левски Лом
Марек
-
почива
XXXVII кръг
14.05/събота/
Добруджа
-
Миньор Пк
15.45
Диема спорт
Хебър 1918 Пз
-
Марек
18.00
Септември Сф
-
Монтана 1921
18.00
Марица Пд
-
Созопол
18.00
Спартак 1918 Вн
-
Спортист Своге
18.00
15.05/неделя/
Литекс
-
Етър ВТ
15.15
Диема спорт
Лудогорец ІІ
-
Септември Сим
18.00
16.05/понеделник/
ЦСКА 1948 II Сф
-
Ботев Пд II
18.00
Левски Лом
0-3
Янтра 2019 Гб
Струмска популярност
-
Почива
XXXVIII кръг
22.05/неделя/
Монтана 1921
-
Спартак 1918 Вн
17.30
Марек
-
Струмска популярност
17.30
Спортист Своге
-
ЦСКА 1948 II Сф
17.30
Созопол
-
Литекс
17.30
Етър ВТ
-
Добруджа
17.30
Септември Сим
-
Хебър 1918 Пз
17.30
Янтра 2019 Гб
-
Лудогорец ІІ
17.30
Ботев Пд II
-
Марица Пд
17.30
Миньор Пк
3-0
Левски Лом
Септември Сф
-
Почива
БФС си резервира правото на промени в програмата.
Ето какво написаха от централата:
След среща на ФК от Първа лига с представители на БФС и обстоятелството, че финала на купа България е оповестен при започване на сезон 2021/2022, СТК приема Финала на купа България да се играе на авансово оповестената дата в календара на БФС, както следва:
Купа България край
11.05 /сряда/
ЦСКА София
-
Левски
19.00
Диема спорт
Приема препоръчаната стратегия от 29-ти/3-ти/ до 31-ви/5-ти/ кръг на 1-ва шестица класирани тимове от 1-во до 6-то място на Първа професионална футболна лига, както следва:
XXIX кръг
1-во - 6-то място – 3 кръг
06.05 /петък/
Ботев Пд
-
Лудогорец
15.00
Диема спорт
Черно море
-
Левски
17.30
Диема спорт
ЦСКА - София
-
Славия
20.00
Диема спорт
XXX кръг
1-во - 6-то място – 4 кръг
14.05/събота/
Лудогорец
-
Черно море
18.30
Диема спорт
15.05/неделя/
ЦСКА - София
-
Ботев Пд
17.45
Диема спорт
Славия
-
Левски
20.15
Диема спорт
XXXI кръг
1-во - 6-то място – 5 кръг
21.05/събота/
Ботев Пд
-
Славия
20.00
Диема спорт
Черно море
-
ЦСКА - София
20.00
Диема спорт
Левски
-
Лудогорец
20.00
Диема спорт
Приема препоръчаната стратегия от 30-ти/4-ти/ 32-ри /6-ти/ кръг на тимовете от група „ А “ -от 7-мо до 10-то и група „ Б “ от 11-то до 14-то място в Първа лига, както следва:
XXX кръг
Група „ А “ - 7-мо -10-то място – 4 кръг
07.05 /събота/
Арда Кж
-
Локомотив Пд
17.30
Диема спорт
ЦСКА 1948
-
Берое
19.45
Диема спорт
Група „ Б “ - 11-то -14-то място 4- кръг
08.05 /неделя/
Ботев Вр
-
Локомотив Сф
16.30
Диема спорт
Царско село
-
Пирин Бл
19.00
Диема спорт
XXXI кръг
Група „ А “ - 7-мо -10-то място – 5 кръг
13.05 /петък/
ЦСКА 1948
-
Арда Кж
17.30
Диема спорт
Берое
-
Локомотив Пд
20.00
Диема спорт
Група „ Б “ - 11-то -14-то място 5- кръг
16.05 /понеделник/
Ботев Вр
-
Царско село
17.30
Диема спорт
Локомотив Сф
-
Пирин Бл
20.00
Диема спорт
XXXII кръг
Група „ А “ - 7-мо -10-то място – 6 кръг
20.05 /петък/
Арда Кж
-
Берое
20.00
Диема спорт
Локомотив Пд
-
ЦСКА 1948
20.00
Диема спорт
Група „ Б “ - 11-то -14-то място 5- кръг
22.05 /неделя/
Царско село
-
Локомотив Сф
20.30
Диема спорт
Пирин Бл
-
Ботев Вр
20.30
Диема спорт
Втора лига:
XXXVI кръг
08.05/неделя/
Монтана 1921
-
Струмска популярност
18.00
Миньор Пк
-
Литекс
18.00
Янтра 2019 Гб
-
Добруджа
18.00
Хебър 1918 Пз
Лудогорец ІІ
18.00
09.05/понеделник/
Спортист Своге
-
Септември Сф
17.30
Диема спорт
Ботев Пд II
-
Спартак 1918 Вн
18.00
Созопол
-
ЦСКА 1948 II Сф
18.00
Етър ВТ
-
Марица Пд
20.00
Диема спорт
Септември Сим
3-0
Левски Лом
Марек
-
почива
XXXVII кръг
14.05/събота/
Добруджа
-
Миньор Пк
15.45
Диема спорт
Хебър 1918 Пз
-
Марек
18.00
Септември Сф
-
Монтана 1921
18.00
Марица Пд
-
Созопол
18.00
Спартак 1918 Вн
-
Спортист Своге
18.00
15.05/неделя/
Литекс
-
Етър ВТ
15.15
Диема спорт
Лудогорец ІІ
-
Септември Сим
18.00
16.05/понеделник/
ЦСКА 1948 II Сф
-
Ботев Пд II
18.00
Левски Лом
0-3
Янтра 2019 Гб
Струмска популярност
-
Почива
XXXVIII кръг
22.05/неделя/
Монтана 1921
-
Спартак 1918 Вн
17.30
Марек
-
Струмска популярност
17.30
Спортист Своге
-
ЦСКА 1948 II Сф
17.30
Созопол
-
Литекс
17.30
Етър ВТ
-
Добруджа
17.30
Септември Сим
-
Хебър 1918 Пз
17.30
Янтра 2019 Гб
-
Лудогорец ІІ
17.30
Ботев Пд II
-
Марица Пд
17.30
Миньор Пк
3-0
Левски Лом
Септември Сф
-
Почива
БФС си резервира правото на промени в програмата.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ