Още във 2-рата минута Александър Киров изведе варненци напред в

...

Черно море изпусна Дунав във Варна за Купата на БФС

Още във 2-рата минута Александър Киров изведе варненци напред в резултата, а в 15-ата минута Георги Венциславов се разписа за 2:0, откакто засече с глава центриране от корнер.

След бързите два гола Черно море понижи темпото, което докара до гол за Дунав в 35-ата минута. През първата част Георги Пасков и Кристиян Стоянов пропуснаха да вкарат от доста положителни позиции.

След почивката Черно море продължи да диктува събитията на терена и бе по-стойностният тим, само че обратно на логиката позволи втори гол. Той падна в 55-ата минута след центриране от фаул край тъчлинията, като топката мина през куп играчи и влетя в мрежата за варненци за 2:2. До края на мача Черно море още веднъж сътвори страхотни офанзиви, само че по този начин и не съумя да ги приключи по най-хубавия метод.

Реваншът в Русе е на 28 октомври от 14,30 часа.

Съставът на Черно море (2006): Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Денис Хаджиев (41-Иво Николов), Пламен Аршев, Кристиян Стоянов (41-Димитър Ковачев), Георги Пасков (60-Даниел Георгиев), Кристиян Евдокиев, Александър Киров.
Източник: petel.bg