Още по темата: Академик Бултекс 99 почна с победа в

...

Берое категоричен срещу Академик Бултекс 99 у дома

Още по тематиката: Академик Бултекс 99 почна с победа в контролите

Берое записа безапелационна победа като хазаин над Академик Бултекс 99 в надзорен мач. Старозагорци се постановиха с резултат 96:69 в своята зала „ Общинска “.

Баскетболистите на Любомир Минчев играха доста дейно в нахлуване още от началото на срещата и бързо се откъснаха напред в резултата. След 10 минути те водеха с 27:18, а безапелационна втора част ги изведе с 18 точки напред на почивката.

Беройци имаха доста сполучливи стрелби за три точки и това способства за огромната разлика в тяхна изгода, а и бяха мощни в отбрана, с цел да стигнат до цели 27 точки задатък в крайния резултат.

Следващата инспекция на Берое е на 22 септември, неделя от 19:00 часа, против румънския Крайова. Ден по-късно, на 23 септември, румънският отбор ще се изправи и против Академик Бултекс 99.
Източник: marica.bg